Uzman Psikolog ve Uzman Psikiyatrlarımız

Doç. Dr. Cemil Çelik

Gülhane Tıp Akademisinden mezun olan Cemil Çelik, uzmanlığını ruh sağlığı ve hastalıkları ile tamamlamıştır. Kurumumuza gönüllü destek sağlayan uzmanımız, çalışmalarını online olarak devam ettirmektedir. Ruh sağlığı çalışanlara sunduğu eğitimler ile tanınan Cemil Çelik, danışan portföyü en geniş uzmanlar arasındadır. Neredeyse tüm psikoterapi eğitimlerini tamamlamış, ruh sağlığı alanında büyük bir başarı elde etmeyi başarmıştır.

Doç. Dr. Dursun Karaman

Gülhane Tıp Akademisinde lisans eğitimini tamamlayan Dursun Karaman, kurumumuzun en tecrübeli psikiyatri uzmanları arasındadır. Çocuk ergen psikiyatristi olarak hizmet veren uzmanımız, aldığı eğitimler ile psikoterapi gelişimini tamamlamıştır. Kurumumuza gönüllü hizmet sağlamakta, danışanlarını gerek psikoterapi, gerekse de farmakolojik tedavi ile desteklemektedir. En yoğun çalışan uzmanlarımız arasında yer almakta..

Yrd.Doç.Dr. Abdullah Bolu

Gülhane Tıp Akademisi Tıp Fakültesinden mezun olan Abdullah Bolu, ruh sağlığı ve hastalıkları alanında uzmanlık eğitimini tamamlamış ve psikiyatri uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Psikoterapi konusunda danışanlarına destek sağlayan uzmanımız, çeşitli eğitimleri tamamlamış ve online terapi hizmeti vermeye başlamıştır. İş yaşamı boyunca çeşitli hastanelerde görev alarak..

Klinik Psikolog Seray Serdar

Eğitim hayatını Haliç Üniversitesi’nde tamamlayan Seray Serdar, Gedik Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Antalya Psikolog bünyesinde hizmet veren uzmanımız, Antalya Terapi Merkezi’nin kurucu ortağıdır. Eğitim hayatı boyunca çeşitli hastanelerde ve özel kurumlarda staj yapma imkanı bulmuştur. Ayrıca psikoloji alanında tüm eğitimleri tamamlamış, farklı ekollerde uzmanlaşmıştır.

Klinik Psikolog Beyza Şahin

Eğitim hayatını Bosna Hersek üniversitesinde İngilizce tamamlayan Beyza Şahin, yine aynı üniversitede klinik psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Antalya Psikolog bünyesinde hizmet veren uzmanımız, kurumumuzda en çok tercih edilen psikologlar arasındadır. Eğitim hayatı boyunca Bosna Hersek Vladimir Nazor ve Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde stajyer psikolog olarak görev yapmıştır.

Psikolog Sertaç S Kırvar

Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur derecesinde tamamlayan Psikolog Sertaç Sidar Kırvar, Antalya Terapi Merkezi için online terapi ve yüz yüze seans hizmeti vermektedir. Psikoloji alanında tamamladığı eğitimleriyle kendini geliştirmiştir. Antalya Psikolog denildiğinde en çok tanınan ve yoğun ilgi gören uzmanlar arasındadır. Çözümlemeleri, kullandığı terapi teknikleri teknikleri ve uzmanlaştığı ekoller, danışanlarına üstün  bir hizmet vermesine yardımcı olmaktadır.

Psikolog Nurgül Özer

Bingöl Üniversitesi Psikoloji bölümünü akademik başarı derecesiyle bitiren Psikolog Nurgül Özer, eğitim hayatı boyunca katıldığı çeşitli eğitimlerle kendini geliştirmiştir. Pek çok kurumda staj yaparak vaka çeşitliliğini arttırmıştır. Bunun yanı sıra meslek hayatı boyunca pek çok kurumda çalışmış ve kendini geliştirmiştir. Antalya Psikolog olarak kurumumuzda en çok tercih edilen psikoloji uzmanlarından bir tanesidir.

Psikolog Selma Dilmeç

Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümünü KKTC’de tamamlayan Psikolog Selma Dilmeç, Antalya Terapi Merkezi için online terapi ve yüz yüze seans hizmeti vermektedir. Psikoloji alanında tamamladığı eğitimleriyle kendini geliştirmiş, katıldığı çeşitli seminer ve toplantılar ile yetkinlik kazanmıştır. Antalya Psikolog denildiğinde en çok tanınan ve yoğun ilgi gören uzmanlar arasındadır. Mesleki tecrübesi en yoğun olan uzmanlarımızdan ..

Uzman Klinik Psikolog Kıymet Akyol

Psikoloji lisansını tamamladıktan hemen sonra yüksek lisans yaparak dereceyle mezun olan Uzman Klinik Psikolog Kıymet Akyol, Antalya Terapi Merkezi için online terapi ve yüz yüze seans hizmeti vermektedir. Psikoloji alanında tamamladığı eğitimleriyle kendini geliştirmiş, eğitim hayatı boyunca katıldığı sosyal sorumluluk projeleri ve özellikle de Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Derneğine katılımıyla yetkin hale gelmiştir.

psikolog-hasan-korkmaz

Psikolog Hasan Korkmaz

Bingöl Üniversitesinde Psikoloji bölümünü akademik başarı derecesinde tamamlayan Psikolog Hasan Korkmaz, Antalya Terapi Merkezi için online terapi ve yüz yüze seans hizmeti vermektedir. Üniversite yaşamı boyunca, Psikoloji alanında tamamladığı eğitimleriyle kendini geliştirmiştir.

Antalya Psikolog & Antalya Psikiyatri

Telefon

+90 545 724 89 02

Mail

info@antalyaterapimerkezi.com

Adres

Konyaaltı Cd. No:17  07050 Muratpaşa/Antalya