Antalya Terapi

Psikolojik sorunlar ile baş etmek sanıldığından daha zor ve güçtür. Özellikle bu alanda yardım almayan kişiler için bu sorunun üstesinden gelebilmek gerçekten zorlu bir süreci kapsar. Antalya terapi merkezi olarak bizler bu alanda sizlere destek olmak ve bu zorlu süreci kolay atlatmanız için yardımcı oluyoruz. Sizlere hem yüz yüze hem de online olarak terapi desteği veriyoruz. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu alanda sunulan terapi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Terapi Desteği Alınmalı?

Ülkemizde terapi görme ve psikoloğa gitme oranı son yıllarda artış gösterse de halen birçok birey terapi alıp almama konusunda kararsızdır. Terapi almak konusunda kararsız olan bireyler genellikle hangi durumlarda terapi desteği alınmalıdır gibi sorular sormaktadır. Bizlerde merak edenler için bu soruya cevap vermek istiyoruz.

 • Uzun zamandır depresyondaysanız
 • Özgüven sorunları ve aşırı hassasiyet yaşıyorsanız
 • Kalabalıklarda bile yalnızlık hissediyorsanız
 • İkili ilişkilerde zorlanıyor ve ilişki kuramıyorsanız
 • Kendinizi sürekli bunalımda hissediyor ve canınız sıkılıyor ise
 • Dikkatinizi bir konuya veremiyorsanız
 • Sınav kaygısı hissediyor ve bu süreci başarılı bir şekilde yönetemiyorsanız
 • Evliliğiniz ile ilgili sorunlar yaşıyor veya evlilik sürecinde kafa karışıklığına sahipseniz
 • Bağımlılıklar var ise
 • Aşırı tedirgin, kaygılı ve korku yaşayan biri iseniz
 • Cinsel sorunlar yaşıyorsanız
 • Sürekli olarak intihar düşüncesine sahip iseniz

Yukarıda saydığımız durumlardan en az biri sizde var ise terapiye ihtiyacınız var demektir. Tabi bu duyguların ne kadar süredir sizinle birlikte olduğu da ayrıca önemlidir. Bu durumlarda Antalya terapi hizmetlerinden yararlanarak sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Terapi Süreci Nasıl İlerler?

Terapi süreci nasıl ilerler ve tam olarak nasıl iyileşme gösterilir merak edilen bir diğer önemli konudur. Online terapi desteği aldığınızda süreç internet üzerinden yürütülür. Yüz yüze terapiler de ise yine danışan ve danışman baş başa olur ve terapi o şekilde devam eder. Terapi ile ilgili olarak endişelenmenize ve kaygı duymanıza hiç gerek yoktur. Psikoloğunuz veya psikiyatrınız sizlere yardımcı olmak üzere oradadır.

Online Antalya Terapi Merkezi Var Mı?

Antalya’da hem yüz yüze terapi yapabileceğiniz hem de online terapi desteği alabileceğiniz bir kurum arıyorsanız bizler sizlere yardımcı olabiliriz. Çünkü Antalya bölgesinde görev alan bir merkez olsak da online olarak da Türkiye’nin her yerinden bizlere ulaşan insanlara destek veriyoruz. Online psikolog arayanlar için bizler ile çalışmak büyük avantaj sağlamaktadır.

Antalya Terapi Ücretleri

Terapi almak isteyip ücret konusunu merak edenler için bilgi vermek istiyoruz. Ücret konusunda öncelikle terapi biçimine karar vermeniz gerekmektedir. Online veya yüz yüze terapilerden hangisini tercih ederseniz ücret konusu ona göre değişecektir. Daha detaylı bilgi almak için Antalya terapi merkezime iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilir veya bizleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden uzmanlarımızı inceleyerek kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.